Kas ir vidējais e-pasta atteikuma koeficients un kā to uzlabot
Būt veiksmīgam e-pasta mārketinga speciālistam nav viegli. Papildus tam, ka ir jāorientējas tādos tiesību aktos kā GDPR, jāuztraucas par savu sūtītāja reputāciju un jāpalielina saraksts, ir arī e-pasta mārketinga metriku jautājums.
Viens no svarīgākie rādītāji ir izsekot vidējo e-pasta atteikumu rādītāju. Ja e-pasta vēstule ir atteikta, tas nozīmē, ka tā nav saņemta. Un klienti nevar atbildēt uz e-pasta vēstulēm, kuras viņi nav saņēmuši.
Iespējams, vēl sliktāk ir tas, ka atteiktie e-pasta ziņojumi kaitē jūsu e-pasta domēna reputācijai.
Šodien mēs jums parādīsim, kas ir e-pasta atteikuma koeficients, kāda ir laba vērtība, uz ko tiekties, un kā jūs varat viegli samazināt savu atteikuma koeficientu.
Kāds ir vidējais e-pasta atteikumu rādītājs?
E-pasta atteikumu īpatsvars ir to e-pasta saraksta adrešu procentuālā daļa, kuras nav saņēmušas e-pastu, jo saņēmēja pasta serveris to ir nosūtījis atpakaļ.
Citiem vārdiem sakot, e-pasta atteikums nozīmē, ka tas nevar piegādāt adresātam. Atteikumu rādītājs būtībā ir to e-pasta vēstuļu procentuālā daļa, kas nav nonākuši tur, kur tie bija paredzēti.
E-pasts tiek atteikts dažādu iemeslu dēļ. Mīksts atdošana ir īslaicīga problēma, bet stingra atdošana ir pastāvīga. Tās ir nekavējoties jālikvidē, jo tās var izraisīt pastāvīgu piegādes kļūmi. Maigā atdošana ir tā, kas jums jāuzrauga.
Šeit ir viss, kas jums jāzina par dažādiem e-pasta atteikumu veidiem.
Mīksti atspērieni
Mīksts lēciens ir labākā problēmas versija, kas jums var rasties. Šeit ir daži iemesli, kāpēc e-pasts var saņemt mīkstu atteikumu:
- Saņēmēja iesūtne ir pilna
- Ziņojuma lielums ir pārāk liels e-pasta serverim.
- Jūsu domēns tika bloķēts
- Ziņojuma saturā ir daudz surogātpasta terminu (kas iedarbina SPAM filtri) vai pārāk liela attēlu un teksta attiecība.
Visām šīm situācijām ir kopīgs tas, ka tās ir īslaicīgas problēmas, kas kavē e-pasta piegādi. Jūs nevarat tās ietekmēt, un pēc noteikta laika perioda tās vairs nebūs problēma.
Sarežģīti atspērieni
Šī ir sliktākā no abām iespējām, kad e-pasta vēstule tiek atteikta. Šeit ir daži iemesli, kāpēc, nosūtot e-pastu, var tikt saņemts "hard bounce":
- Nederīgas vai nederīgas adreses / e-pasta konti
- Adresei nav pasta servera
- Nepareizi ievadīts vai sniegts e-pasts
Atšķirība šajā gadījumā ir tāda, ka cietās atstraumes vaininieks esat jūs, sūtītājs. Pārliecinoties, ka sūtāt uz derīga e-pasta adrese, varat viegli izvairīties no šīm tehniskajām problēmām. Ja ilgākā laika periodā ir daudz grūti atteikto vēstuļu, jūs varat nopietni kaitēt sava e-pasta sūtītāja reputācijai.
Kāds ir pieņemams vidējais e-pasta atteikumu īpatsvars?
Atteikumu īpatsvars nav universāla problēma. Dažādās nozarēs ir atšķirīgi pieņemami e-pasta atteikumu rādītāji. Tātad, aplūkojot šo tematu vispārīgi, kāds ir pieņemams e-pasta vēstuļu atteikumu rādītājs?
Ja jūsu atteikumu rādītāji ir saskaņā ar 2%neatkarīgi no tā, kādā jomā darbojaties, tas ir labi. Turpiniet darīt to, ko darāt, bet nekļūstiet pašapmierināti. Zemi atteikumu rādītāji var mainīties jebkurā brīdī. Lai saglabātu šos veselīgos rādītājus, galvenais ir modrība.
Ja jūsu bounce rate ir vairāk nekā 2%, jums ir jāapsver, kāpēc tā ir radusies un kā to vislabāk novērst.
Vairumā gadījumu, ja atteikumu rādītāji tuvojas 5% nepieciešama nopietna rīcība.
Ja tie ir tik augsti kā 10%, tad ir pienācis laiks uzsākt pilnvērtīgu uzbrukuma plānu. Jums ir jāmaina situācija un jāpanāk, lai nākamais e-pasta ziņojums nonāktu tur, kur tam vajadzētu būt.
Vidējais e-pasta kampaņu atteikumu rādītājs
Mēs aplūkojām divus lielākos nozares dalībniekus, lai mēģinātu apstiprināt labu e-pasta atteikumu rādītāja etalonu.
Mailchimp vidējais e-pasta atteikumu rādītājs
Šis uzņēmums publicēja statistiku par 2019. gada kampaņām, kurās piedalījās vairāk nekā 1000 abonenti. Kampaņas tika īstenotas dažādās nozarēs, atklājot vidējo e-pasta atteikumu līmeni (mīksto un cieto), kā arī. atvēršanas un klikšķu rādītāji.
Kampaņas īstenoja dažādi uzņēmumi - no viena cilvēka dibinātiem jaunuzņēmumiem līdz Fortune 500 uzņēmumiem.
- Vidējais cietais atsitiens bija 0,4%
- Viszemākais cietais atspēriens bija 0,25% reliģijā, kam cieši sekoja e-komercija ar 0,27%.
- Lielākais cietais atspēriens bija 0,86% būvniecībā, bet otrajā vietā ierindojās apdrošināšana ar 0,72%.
- Vidējais mīkstais atsitiens bija 0,58%.
E-pasta kampaņu pārraugs vidējais e-pasta atteikumu rādītājs
Šis uzņēmums analizēja vairāk nekā 30 miljardus mārketinga e-pasta vēstuļu, kas 2019. gadā tika nosūtīti visā pasaulē. Viņi konstatēja, ka kopējais vidējais atteikumu rādītājs ir 0,7% ar vienāda lieluma svārstībām starp nozarēm.
Galvenais, ko pamanīja mārketinga rīki, bija tas, cik ļoti skaitļi katru gadu uzlabojas. Tas liecina par to, cik liela nozīme tiek piešķirta augstas kvalitātes sarakstiem un cik daudz pūļu mārketinga speciālisti pieliek, lai tos iegūtu.
Kā novērst augstus atteikumu rādītājus
Veidojot e-pasta mārketinga kampaņu, jums ir jāapsver, kā vislabāk samazināt e-pasta atteikumu skaitu, novērst "cieto" un "mīksto" atteikumu, surogātpasta sūdzībasun iesaistiet aktīvos abonentus.
Ir daudz pasākumu, ko varat veikt, lai notīrītu sarakstus un samazinātu problēmu skaitu. Šeit ir saraksts ar procedūrām, kas jums būtu jāveic jau tagad, nevis tikai tad, kad notiek atteikums un sāk parādīties slikti atteikumu rādītāji.
Notīriet savus sarakstus
Regulāra sarakstu tīrīšana, izmantojot e-pasta pārbaudes programmu (piemēram, Bouncer!), ir obligāta prasība. To ir viegli izdarīt, un tas garantē, ka tiks iztīrītas adreses, kas varētu bounce pirms tie var nodarīt jebkādu kaitējumu un samazināt atteikumu skaitu, atstājot sarakstā tikai derīgas e-pasta adreses.
Pirmais solis, lai samazinātu augstu e-pasta atteikumu skaitu un atrisinātu atteikumu skaita problēmas, ir nederīgu e-pasta adrešu dzēšana no e-pasta sarakstiem. Samaziniet e-pasta atteikumu skaitu un novērsiet pastāvīgu neveiksmi e-pasta vēstuļu sūtīšanas laikā, regulāri tīrot savu e-pasta sarakstu.
Tas ir tikpat vienkārši kā izveidot bezmaksas Bouncer kontu! Vienkārši kopējiet un ielīmējiet savu abonentu sarakstu, un jūs saņemsiet sarakstu ar e-pasta vēstulēm, kas var radīt problēmas ar e-pasta piegādājamību.
Vienkārši noņemiet tos un nākamreiz, kad sūtīsiet e-pasta vēstuli, vērojiet, kā samazinās jūsu atteikumu skaits.
Izmantojiet dubultās pieteikšanās un uz atļaujām balstītu e-pasta mārketingu
Divkārša pieteikšanās (kad saņēmējam ir jāapstiprina, ka viņš vēlas tikt pievienots sarakstam) palīdzēs izfiltrēt viltus pierakstīšanās veidlapas un nepareizi uzrakstītas e-pasta adreses. Vienkāršāk sakot, klients vispirms saņem apstiprinājuma e-pasta vēstuli, pirms viņš var sākt saņemt vairāk e-pasta vēstuļu.
No otras puses, vienreizēja pieteikšanās nozīmē, ka, tiklīdz viņi ievada savu e-pastu, viņi tiek pievienoti jūsu sarakstam.
Nopirkts e-pasta saraksts vienmēr ir slikta ideja. Jums nav ne jausmas, vai saņēmēji ir ieinteresēti jūsu produktā vai pakalpojumā, tāpēc jūsu e-pasti nonāk surogātpasta mapē. Pastāv arī iespēja, ka jūsu jaunais e-pasta saraksts ir pilns ar bojātām adresēm.
Izdariet sev pakalpojumu - pareizi apkopojiet savus mārketinga datus. Izmantojiet dubultās reģistrēšanās iespēju, lai nodrošinātu sev vislabāko iespēju izveidot veselīgu e-pasta sarakstu un tikpat veselīgu peļņu.
Autentificējiet e-pasta vēstules, lai uzlabotu vidējo e-pasta atteikumu rādītāju
E-pasta paraksta autentificēšana e-pasta kampaņas iestatījumos ir vēl viens tehnisks solis, lai palielinātu e-pasta piegādes uzticamību.
Nesūtiet e-pasta ziņojumus no bezmaksas e-pasta domēniem
Tāpat kā Gmail, Yahoo, Hotmail un virkne citu pakalpojumu. bezmaksas e-pasta pakalpojumi parasti ir uzticami e-pasta pakalpojumu sniedzēji, e-pasta vēstuļu sūtīšana no to adresēm bieži vien neizdodas. DMARC čekus, un tie tiek atmesti vai nosūtīti uzreiz uz to mēstuļu mapi.
Sūtiet e-pasta kampaņas no sava sūtītāja domēna un vienmēr uzturiet pēc iespējas augstāku domēna reputāciju. Izmantojiet vēlamo e-pasta rīku un specializētu domēnu, lai samazinātu dažāda veida atteikumu iespējamību.
Sūtiet kvalitatīvus e-pasta vēstules, lai palielinātu vidējo e-pasta atteikumu skaitu
E-pasta filtri uzrauga ziņojumus un e-pasta temata līniju, meklējot frāzes, kas parasti tiek saistītas ar surogātpasta ziņojumiem. Pirms nosūtīšanas veiciet surogātpasta satura pārbaudi, lai pārbaudītu sava e-pasta saturu un novērtējumu.
Nosūtiet tikai profesionālas kvalitātes e-pasta vēstules. Ietveriet savu pareizo kontaktinformāciju un oficiālo informāciju un vienmēr iekļaujiet iespēju atteikties no abonēšanas.
Sūtiet e-pasta ziņojumus konsekventi un bieži
Regulāra e-pasta vēstuļu sūtīšana palīdzēs filtrēt jūsu kontaktus vienmērīgā, pārvaldāmā tempā. E-pasta kampaņas divas reizes mēnesī ir taisnīgs rādītājs tipiskam uzņēmumam.
Ja jūsu uzņēmums sniedz būtisku un aktuālu informāciju, pēc kuras klienti ir izsalkuši, varat sūtīt tos vairākas reizes nedēļā. Svarīgi ir saprast, kas ir piemērots tieši jums, un nekad nepārsniegt sūtījumu skaitu, tādējādi kaitinot saņēmējus.
Regulāra piegāde sniedz iespēju pastāvīgi uzraudzīt kampaņas, saglabājot zemu atteikumu līmeni. Ja sūtījumu veicat tikai divas reizes gadā, to adrešu skaits, kurām beidzies derīguma termiņš, būs ievērojami pieaudzis, un tas radīs daudz augstāku atteikumu skaitu, kas ietekmēs jūsu pakalpojumu. sūtītāja reputācija. Jāatzīmē arī atvēršanas rādītāji, proti, procentuālā daļa e-pasta vēstuļu, kas tiek atvērti pēc kampaņu nosūtīšanas.
Apstipriniet iesaistīšanos un noņemiet neaktīvos abonentus
Laba prakse ir pārbaudīt, vai jūsu informācija ir būtiska un interesanta saņēmējiem.
Tie, kuri ir mainījuši darbu, zaudējuši interesi par kādu izklaidi vai kuriem vairs nav nepieciešams jūsu pakalpojums vai produkts, var nospiest surogātpasta vai dzēšanas pogu ikreiz, kad saņemat e-pastu. Tas negatīvi ietekmēs jūsu domēnu.
Labāk izņemt sliktu adresi, nekā saglabāt e-pasta mārketinga stratēģiju ar e-pasta sarakstu, kas pilns ar novecojušiem potenciālajiem klientiem.
Katras kampaņas atteikumu rādītāju uzraudzība, lai uzlabotu vidējo e-pasta atteikumu rādītāju.
Jums tas jau būtu jādara, jo vidējais e-pasta kampaņu atteikumu rādītājs var atšķirties no nedēļas uz nedēļu.
Visu rezultātu (ne tikai klikšķu un klikšķu skaits) uzraudzība konversijas) ir obligāta prasība. Sliktie rezultāti jums pateiks tikpat daudz, cik labie. Jums ir jādzēš visi grūti atgūstamie e-pasta ziņojumi, tiklīdz tos konstatējat.
Lai ilgstoši saglabātu labu e-pasta atteikumu īpatsvaru, pirmkārt, jums vajadzētu apsvērt iespēju regulāri tīrīt kontaktu sarakstu un no tā izņemt nederīgos e-pastus, lai saglabātu augstu datu kvalitāti. Uzturiet tīru sarakstu, un tā kvalitāte pastāvīgi uzlabosies.
Uzlabojiet savu vidējo e-pasta atteikumu rādītāju!
Atteikumu īpatsvara kontrole nav tikai patīkama lieta - tā ir būtiska, ja vēlaties gūt panākumus e-pasta mārketinga darbībās. Atstājot e-pasta atteikumu rādītāju bez uzraudzības, var nopietni kaitēt jūsu e-pasta mārketingam un vispārējiem mārketinga centieniem.
Par laimi, mums ir tieši tas, ko ārsts ir pasūtījis. Bouncer palīdz saglabāt jūsu abonentu sarakstus nevainojamus - vienkārši palaidiet savus e-pasta sarakstus caur mūsu rīku, un dažu minūšu laikā jūs precīzi zināsiet, kuri e-pasti ir jādzēš. Mēs parādīsim jums visas novecojušās un nederīgās adreses, lai jūs varētu tās noņemt un sazināties tikai ar īstiem cilvēkiem.
Izmantojiet Bouncer un atvadieties no augstiem atteikumu rādītājiem. Reģistrējieties šodien, lai saņemtu bezmaksas izmēģinājuma versiju!
Vidējais e-pasta atteikumu rādītājs: bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir labs atteikuma rādītājs?
Tas ir atkarīgs no jūsu nozares. Tomēr jebkurš atteikumu rādītājs, kas ir zemāks par 2%, jāuzskata par lielisku rezultātu.
Kāds ir labs veids, kā noteikt manu atteikuma rādītāju?
Vispirms abonentu veidlapās izmantojiet dubulto opt-in. Otrkārt, izmantojiet validācijas pakalpojumu, piemēram, Bouncer, lai sakopt un apstipriniet esošo sarakstu. Tas palīdzēs jums izņemt vecās un novecojušās adreses.
Vai nepareizie e-pasta ziņojumi vienmēr atlec?
Īsāk sakot, jā. Pat ja e-pasta adresē kļūdaini ierakstīsiet tikai vienu burtu, nosūtītais e-pasts tiks noraidīts. Tāpēc ir ļoti svarīgi pārbaudīt savus sarakstus, jo nepareizi uzrakstīti e-pasta ziņojumi tiek nekavējoties dzēsti.