Mis on keskmine e-posti tagasilöögimäära ja kuidas seda parandada
Edukas e-posti turundaja ei ole lihtne saavutus. Lisaks seadusandluse, näiteks GDPRi, läbitöötamisele, saatja maine muretsemisele ja oma nimekirja kasvatamisele on ka e-turunduse mõõdikutega seotud probleemid.
Üks kõige olulisemad näitajad jälgida on keskmine e-kirjade tagasilöögimäära. Kui e-kiri tagasilöögib, tähendab see, et see ei jõudnudki kohale. Ja kliendid ei saa vastata e-kirjadele, mida nad ei saa.
Mis on ehk veelgi hullem, et tagasilükatud e-kirjad kahjustavad teie e-posti domeeni mainet.
Täna näitame teile, mis on meilide tagasilöögimäära, milline on hea väärtus, mille poole püüelda, ja kuidas saate oma tagasilöögimäära hõlpsasti vähendada.
Milline on keskmine e-kirjade tagasilöögimäär?
E-posti tagasilöögimäär on nende aadresside protsent, mis ei saanud e-kirja, sest vastuvõtja postiserver saatis selle tagasi.
Teisisõnu, e-kirja tagasilöögi korral tähendab see, et see ei ole võimalik tarnida selle sihtrühmale. Tagasilöögimäär on sisuliselt nende e-kirjade protsent, mis ei jõudnud kohale, kuhu nad olid mõeldud.
E-posti tagasilöögid toimuvad kõikvõimalikel põhjustel. Pehme tagasilöögi puhul on tegemist ajutise probleemiga, samas kui raske tagasilöögi puhul on tegemist püsiva probleemiga. Need tuleb kohe kõrvaldada, sest need võivad põhjustada püsiva kättetoimetamise ebaõnnestumise. Pehme põrge on selline, mida peaksite jälgima.
Siin on kõik, mida pead teadma erinevatest e-posti tagasilöögi tüüpidest.
Pehmed põrgatused
Pehme põrge on parem versioon probleemist, mis teil võib olla. Siin on mõned põhjused, miks e-kiri võib saada pehme tagasilöögi:
- Vastuvõtja postkast on täis
- Sõnumi suurus on e-posti serveri jaoks liiga suur
- Teie domeen oli blokeeritud
- Sõnumi sisu on rikas rämpsposti terminite poolest (mis vallandavad SPAM-filtrid) või liiga suur piltide ja teksti suhe.
Kõiki neid olukordi ühendab see, et tegemist on ajutiste probleemidega, mis kahjustavad teie e-kirjade kättetoimetamist. Te ei saa neid mõjutada ja teatud aja möödudes ei ole need enam probleemiks.
Rasked põrgatused
See on e-posti tagasilöögi puhul kahest võimalusest halvem. Siin on mõned põhjused, miks te võite e-kirja saatmisel saada kõva tagasilöögi:
- Aegunud või kehtetud aadressid / e-posti kontod
- Puudub aadressi postiserver
- Vääralt sisestatud või esitatud e-kiri
Erinevus seisneb selles, et kõva põrgatuse süüdlaseks olete teie, saatja. Tagades, et sa saadad kehtiv e-posti aadress, saate neid tehnilisi probleeme hõlpsasti vältida. Kui teil on palju raskeid tagasilööke pikema aja jooksul, võite tõsiselt kahjustada oma e-posti saatja mainet.
Milline on vastuvõetav keskmine e-kirjade tagasilöögimäär?
Tagasilöögimäärad ei ole kõigile sobiv probleem. Erinevatel tööstusharudel on erinevad vastuvõetavad e-kirjade tagasilöögimäärad. Seega, vaadates teemat üldisemalt, milline on vastuvõetav tagasilöögimäär e-kirjade puhul?
Kui teie tagasilöögimäärad on alla 2%, ükskõik, millises valdkonnas te tegutsete, see on okei. Jätkake seda, mida teete, kuid ärge muutuge rahulolevaks. Madalad tagasilöögimäärad võivad igal hetkel muutuda. Valvelolek on nende tervete arvude hoidmise võti.
Kui teie tagasilöögimäär on üle 2%, peate vaatama, miks ja kuidas seda kõige paremini parandada.
Enamikul juhtudel läheneb põrgatuse määr 5% nõuavad tõsiseid meetmeid.
Kui nad on nii kõrged kui 10%, siis on aeg algatada täiemahuline rünnakuplaan. Te peate asjad ümber pöörama ja viima need näitajad tagasi sinna, kus nad peaksid olema, nii et teie järgmine e-kirja sõnum jõuaks sinna, kus see peaks olema.
Keskmine e-posti kampaaniate tagasilöögimäär
Me vaatasime kahte suurt tööstusharu ettevõtjat, et püüda kinnitada head e-kirjade tagasilöögimäära võrdlusnäitajat.
Mailchimp keskmine e-posti tagasilöögimäära
See ettevõte avaldas 2019. aasta jooksul toimunud kampaaniate statistikat, mille raames oli üle 1000 tellijad. Kampaaniad viidi läbi erinevates tööstusharudes, mis näitas keskmist e-posti tagasilöögimäära (pehme ja raske), samuti avatud ja klikkimismäärad.
Kampaaniaid viisid läbi kõik ettevõtted - alates ühe inimese alustavatest ettevõtetest kuni Fortune 500 firmadeni.
- Keskmine kõva põrge oli 0,4%.
- Kõige madalam oli 0,25% religioonis, millele järgnes e-kaubandus 0,27%.
- Suurim kõva põrge oli 0,86% ehituses ja teisel kohal oli kindlustus 0,72%.
- Keskmine pehme põrge oli 0,58%.
E-kampaania monitor keskmine e-kirjade tagasilöögimäära
See ettevõte analüüsis 2019. aasta jooksul üle maailma saadetud üle 30 miljardi turundussõnumi. Nad leidsid, et keskmine tagasilöögimäära kogusumma oli 0,7%, kusjuures tööstusharude vahel oli sama suur kõikumine.
Peamine turundusvahendid märkasid, kui palju arvud igal aastal paranevad. See näitab, kui oluline on kvaliteetsed nimekirjad ja turundajate jõupingutused nende saavutamiseks.
Kuidas vältida kõrgeid tagasilöögimäära
E-posti turunduskampaaniat luues peate kaaluma, kuidas kõige paremini vähendada e-kirjade tagasilöögimäära, ennetada raskeid ja pehmeid tagasilööke, rämpsposti kaebused, ja kaasake oma aktiivseid tellijaid.
On palju meetmeid, mida saate võtta oma nimekirjade puhastamiseks ja probleemsete numbrite vähendamiseks. Siin on nimekiri protseduuridest, mida peaksite juba praegu läbi viima - ja mitte ainult siis, kui toimub tagasilöögi tekkimine ja halvad tagasilöögiarvud hakkavad ilmnema.
Puhastage oma nimekirjad
E-posti kontrollija (nagu Bouncer!) kasutamine oma nimekirjade regulaarseks puhastamiseks on hädavajalik. Seda on lihtne teha ja garanteeritud, et see puhastab aadressid, mis oleks põrge enne, kui nad saavad kahju teha ja vähendada tagasilöögimäära, jättes teie nimekirja ainult kehtivad e-posti aadressid.
Esimene samm, et vähendada suurt tagasilöögimäära ja lahendada tagasilöögimäära probleemid, on eemaldada kehtetud e-posti aadressid oma e-posti nimekirjadest. Vähendage oma e-kirjade tagasilöögimahtu ja vältige püsivat ebaõnnestumist e-kirjade saatmisel, puhastades regulaarselt oma e-kirjade nimekirja.
See on nii lihtne kui luua tasuta Bouncer konto! Lihtsalt kopeeri ja kleebi oma tellijate nimekiri ning saad nimekirja e-kirjadest, mis põhjustavad probleeme sinu e-posti kättetoimetatavusega.
Lihtsalt eemaldage need ja kui järgmine kord saadate e-kirju, vaadake, kuidas teie tagasilöögimäära langus väheneb.
Kasutage topelt sisselogimist ja luba-põhist e-posti turundust
Topelt sisselogimine (mille puhul vastuvõtja peab kinnitama, et ta on valinud nimekirja lisamise) aitab välja filtreerida võltsitud registreerimisvormid ja valesti kirjutatud e-posti aadressid. Lihtsalt öeldes saab klient kõigepealt kinnituse e-kirja, enne kui ta saab hakata saama rohkem e-kirju.
Teisest küljest, ühekordne nõusolek tähendab, et niipea, kui nad sisestavad oma e-posti aadressi, lisatakse nad teie nimekirja.
Ostetud meililist on alati halb mõte. Teil pole aimugi, kas saajad on teie toote või teenuse vastu huvitatud, mistõttu teie e-kirjad satuvad rämpsposti kausta. Samuti on võimalus, et teie uus meililist on täis katkiseid aadresse.
Tehke endale teene; koguge oma turundusandmed õigesti. Andke endale parimad võimalused terve meililisti ja sama hea tulu saamiseks, kasutades topelt sisselogimise võimalust.
Autentige oma e-kirju, et parandada keskmist e-kirjade tagasilöögimäära
E-posti allkirja autentimine e-posti kampaania seadetes on veel üks tehniline samm, mis lisab usaldusväärsust teie e-kirja kättetoimetatavusele.
Ärge saatke e-kirju tasuta e-posti domeenidest
Nii palju kui Gmail, Yahoo, Hotmail ja paljud teised tasuta e-posti teenused on üldiselt usaldusväärsed e-posti teenusepakkujad, nende aadressidelt e-kirjade saatmine ebaõnnestub sageli. DMARC tšekid ja need saadetakse tagasi või otse nende rämpsukausta.
Saatke oma e-posti kampaaniad oma saatva domeeni kaudu ja säilitage alati võimalikult kõrge domeeni maine. Kasutage oma eelistatud e-posti tööriista ja spetsiaalset domeeni, et vähendada eri tüüpi tagasilöögi tõenäosust.
Saada kvaliteetseid e-kirju, et suurendada keskmist e-kirjade tagasilöögimäära
E-posti filtrid jälgivad sõnumeid ja e-posti teemaridu fraaside suhtes, mida tavaliselt seostatakse rämpspostiga. Kontrollige oma e-kirja sisu ja skoori kontrollimiseks rämpsposti sisu enne saatmist.
Saatke ainult professionaalse kvaliteediga e-kirju. Lisage oma korrektsed kontakt- ja ametlikud andmed ning lisage alati võimalus tellimuse tühistamiseks.
Saatke e-kirju järjepidevalt ja sageli
Regulaarsete e-kirjade saatmine aitab filtreerida teie kontakte stabiilses ja hallatavas tempos. Kaks korda kuus toimuvad e-posti-kampaaniad on tavalise ettevõtte jaoks õiglane määr.
Kui teie ettevõte pakub asjakohast ja ajakohast teavet, mille järele kliendid on näljased, siis võite saata neid mitu korda nädalas. Oluline on mõista, milline neist on teie jaoks õige, ja mitte kunagi ei tohi saata liiga palju, häirides sellega teie vastuvõtjaid.
Regulaarne kohaletoimetamine annab teile võimaluse jälgida kampaaniaid pidevalt, hoides põrgatuste määra madalana. Kui saadate ainult kaks korda aastas, on aegunud aadresside arv märkimisväärselt kasvanud, mille tulemuseks on palju suurem tagasilöögimäära mõju teie saatja maine. Tähelepanu väärib ka teie avamismäär, mis tähendab, kui suur osa e-kirjadest avatakse pärast kampaaniate saatmist.
Kinnitage kaasamine ja eemaldage mitteaktiivsed tellijad
Hea tava on kontrollida, et teie teave on asjakohane ja huvipakkuv.
Need, kes on vahetanud töökohta, kaotanud huvi mõne ajaviite vastu või ei vaja enam teie teenust või toodet, võivad iga kord, kui teie e-kiri jõuab kohale, vajutada rämpsposti või kustutamise nuppu. See avaldab teie domeenile negatiivset mõju.
Parem on välja juurida halb aadress, kui hoida e-posti turundusstrateegias e-kirjade nimekirja täis aegunud viiteid.
Jälgige iga kampaania tagasilöögimäära, et parandada keskmist e-posti tagasilöögimäära.
Te peaksite seda juba tegema, sest teie e-posti kampaaniate keskmine tagasilöögimäära tase võib nädalast nädalasse varieeruda.
Kõikide oma tulemuste jälgimine (mitte ainult klikkimise ja ümberehitused) on kohustuslik. Halvad tulemused ütlevad teile sama palju kui head tulemused. Te peaksite eemaldama kõik rasked e-posti tagasilöögid niipea, kui te neid avastate.
Selleks, et säilitada pikka aega head e-kirjade tagasilöögimäära, peaksite eelkõige kaaluma oma kontaktide nimekirja regulaarset puhastamist ja kehtetute e-kirjade eemaldamist, et hoida andmete kvaliteeti kõrgel tasemel. Hoidke puhas nimekiri ja selle kvaliteet paraneb pidevalt.
Parandage oma keskmist e-kirjade tagasilöögimäära!
Tagasilöögimäära jälgimine ei ole midagi, mida on lihtsalt tore teha - see on hädavajalik, kui soovite oma e-turunduspüüdlustes edu saavutada. E-posti tagasilöögimäära tähelepanuta jätmine võib tõsiselt kahjustada teie e-turundust ja üldisi turundustegevusi.
Õnneks on meil olemas just see, mida arst nõudis. Bouncer aitab teil hoida oma tellijate nimekirjad puutumatuna - käivitage lihtsalt oma e-posti nimekirjad meie tööriistaga ja mõne minutiga teate täpselt, millised kirjad tuleb eemaldada. Näitame teile kõik vananenud ja kehtetud aadressid, nii et saate need eemaldada ja pöörduda ainult tõeliste inimestega.
Kasutage Bouncerit ja jätke hüvasti kõrge põrgatuse määraga. Registreeru juba täna tasuta prooviperioodiks!
Keskmine e-kirjade tagasilöögimäära: korduma kippuvad küsimused
Mis on hea tagasilöögimäära?
See sõltub teie tööstusharust. Kuid iga tagasilöögimäära, mis on madalam kui 2%, tuleks pidada suurepäraseks tulemuseks.
Milline on hea viis minu tagasilöögimäära parandamiseks?
Esimene asi, mida tuleb teha, on kasutada topelt sisselogimist oma tellija vormide jaoks. Teine asi on kasutada valideerimisteenust, näiteks Bouncer, et teha koristada ja kinnitage oma olemasolev nimekiri. See aitab teil eemaldada vanad ja vananenud aadressid.
Kas valed e-kirjad põrkuvad alati tagasi?
Lühidalt, jah. Isegi kui te kirjutate e-posti aadressis ühe tähe valesti, läheb teie saadetud e-kiri tagasi. Seepärast on väga oluline oma nimekirju kontrollida, sest valesti kirjutatud e-kirjad eemaldatakse kohe.