Що таке середній показник відмов і як його покращити

Тра 28, 2020
8

Бути успішним email-маркетологом нелегко. Окрім того, що вам доводиться орієнтуватися в таких законах, як GDPR, турбуватися про свою репутацію відправника та розширювати список контактів, існує ще й проблема з метриками email-маркетингу.

Одним з них є найважливіші метрики для відстеження - це середній показник відмов імейлів. Якщо імейл повертається, це означає, що він так і не був доставлений. А клієнти не можуть відповідати на імейли, які вони не отримали.

Що, можливо, ще гірше, повернені імейли шкодять репутації вашого домену.

Сьогодні ми покажемо вам, що таке показник відмов, до якого значення варто прагнути, і як можна легко знизити цей показник.

Який середній показник відмов імейлів?

Показник відмов - це відсоток адрес у списку розсилки, які не отримали імейл, оскільки поштовий сервер одержувача повернув його назад.

формула середнього показника відмов імейлів

Іншими словами, відмова від імейлу означає, що не може бути доставлено до адресата. Показник відмов - це, по суті, відсоток листів, які не потрапили туди, куди мали потрапити.

порівняння email-адрес

Імейли повертаються з різних причин. М'який відскік - це тимчасова проблема, тоді як жорсткий відскік - постійна. Їх потрібно негайно усунути, оскільки вони можуть призвести до постійної відмови в доставці. За м'якими відмов варто стежити.

Тут ви знайдете все, що вам потрібно знати про різні типи повернення імейлів.

М'які відскоки

М'який відскік - це найкращий варіант проблеми, який може виникнути. Ось кілька причин, чому імейл може отримати м'яке повернення:

  • Вхідні отримувача переповнені
  • Розмір повідомлення занадто великий для поштового сервера
  • Ваш домен був заблокований
  • Вміст повідомлення багатий на спам-терміни (які викликають спрацьовування Фільтри спаму) або надто велике співвідношення зображень до тексту

Спільним для всіх цих ситуацій є те, що це тимчасові проблеми, які заважають вашій доставці імейлів. Ви не можете вплинути на них, і через певний проміжок часу вони перестануть бути проблемою.

Жорсткі відскоки

Це найгірший з двох варіантів повернення імейлів. Ось кілька причин, чому ви можете отримати жорсткі відмов під час відправлення імейлу:

  • Прострочені або недійсні адреси/поштові скриньки
  • Поштовий сервер для цієї адреси відсутній
  • Неправильно набрана або надана електронна адреса

Різниця полягає в тому, що винуватцем жорсткого відскоку є ви, відправник. Переконавшись, що ви відправляєте на дійсну адресу електронної поштиви можете легко уникнути цих технічних проблем. Якщо ви отримуєте багато помилкових відмов протягом тривалого часу, це може серйозно зашкодити вашій репутації відправника імейлів.

Який середній показник відмов є прийнятним?

Показники відмов не є універсальною проблемою. Різні галузі мають різні прийнятні показники відмов. Отже, якщо розглядати тему в загальних рисах, який показник відмов є прийнятним для електронних листів?

Якщо ваші показники відмов складають до 2%В якій би сфері ви не працювали, це нормально. Продовжуйте робити те, що ви робите, але не заспокоюйтеся. Низький показник відмов може змінитися в будь-який момент. Пильність є ключовим фактором для утримання цих здорових показників.

Якщо ваш показник відмов становить понад 2%, потрібно розібратися, чому так сталося, і як найкраще це виправити.

У більшості випадків показники відмов наближаються до 5% вимагають серйозних дій.

Якщо вони такі високі, як 10%то настав час розгортати повномасштабний план атаки. Вам потрібно змінити ситуацію і повернути ці показники на належний рівень, щоб ваш наступний імейл потрапив туди, куди треба.

Середній показник відмов для email-розсилок

Ми звернулися до двох найбільших гравців галузі, щоб спробувати підтвердити хороший показник рівня відмов імейлів.

Середній показник відмов у Mailchimp

Ця компанія оприлюднила статистику кампаній протягом 2019 року, в яких взяли участь понад 1 000 абоненти. Кампанії були проведені в різних галузях, що дозволило виявити середній показник відмов (м'яких і жорстких), а також кількість відкриттів та кліків

Кампанії були проведені різними компаніями - від стартапів, заснованих однією людиною, до компаній зі списку Fortune 500.

  • Середній показник жорсткості відскоку склав 0,4%
  • Найнижчий показник жорсткого відскоку склав 0,25% у сфері релігії, за якою слідує електронна комерція з показником 0,27%.
  • Найвищий жорсткий стрибок був у будівництві - 0,86%, на другому місці - страхування з 0,72%.
  • Середній показник м'якого відскоку склав 0,58%.

Монітор email-розсилок середній показник відмов імейлів

Ця компанія проаналізувала понад 30 мільярдів маркетингових імейлів, відправлених по всьому світу протягом 2019 року. Вони виявили загальний середній показник відмов 0,7% з однаковим розміром коливань між галузями.

Основним висновком щодо маркетингових інструментів було те, наскільки покращуються показники з кожним роком. Це свідчить про важливість якісних списків та зусилля, які докладають маркетологи для їх досягнення.

Як запобігти високому рівню відмов

Створюючи email-маркетингову кампанію, вам потрібно продумати найкращий спосіб зменшити показник відмов, запобігти жорстким і м'яким відмовам, скарги на спамта залучайте своїх активних підписників. 

Існує безліч заходів, які ви можете вжити, щоб очистити свої списки і зменшити кількість проблем. Ось список процедур, які ви повинні виконувати вже зараз, а не тільки тоді, коли трапляється відмова і починає з'являтися поганий показник відмов.

Очистіть свої списки

Використання програми перевірки електронної пошти (наприклад, Bouncer!) для регулярного очищення ваших списків є обов'язковим. Це легко зробити і гарантовано очистити адреси, які можуть відскок перш ніж вони зможуть завдати шкоди, і зменшити показник відмов, залишивши у вашому списку лише дійсні адреси електронної пошти. 

Першим кроком до зменшення високого показника відмов та вирішення проблем з відмовами є видалення недійсних адрес зі списків розсилки. Зменшіть кількість відмов імейлів та запобігайте постійним збоям під час надсилання імейлів, регулярно очищаючи список розсилки.

Це так само просто, як створення безкоштовного облікового запису Bouncer! Просто скопіюйте та вставте свій список підписників, і ви отримаєте список імейлів, які можуть спричинити проблеми з доставленням імейлів.

Просто видаліть їх, і наступного разу, коли ви надсилатимете імейл, ви побачите, як знизиться показник відмов.

Використовуйте подвійну реєстрацію та email-маркетинг на основі дозволів

Подвійна реєстрація (коли одержувач має підтвердити, що хоче бути доданим до списку) допоможе відфільтрувати фальшиві реєстраційні форми та неправильно написані адреси електронної пошти. Простіше кажучи, клієнт спочатку отримає лист із підтвердженням, перш ніж почне отримувати інші імейли.

З іншого боку, єдиний вхід означає, що як тільки вони вводять свою адресу електронної пошти, вони додаються до вашого списку.

Куплений список розсилки - це завжди погана ідея. Ви не знаєте, чи зацікавлені одержувачі у вашому продукті або послузі, тому ваші листи потрапляють до папки "Спам". Також є ймовірність того, що ваш новий список електронної пошти буде сповнений битих адрес.

Зробіть собі послугу: збирайте маркетингові дані правильно. Дайте собі найкращі шанси на здоровий список імейлів і таку ж здорову віддачу, використовуючи опцію подвійної підписки.

Автентифікуйте свої імейли, щоб покращити середній показник відмов

Автентифікація підпису в налаштуваннях розсилки - це ще один технічний крок, який підвищує довіру до надійності доставки ваших листів.

Не надсилайте листи з безкоштовних поштових доменів

Так само, як Gmail, Yahoo, Hotmail та багато інших вільний сервіси електронної пошти, як правило, є надійними постачальниками послуг електронної пошти, надсилання електронних листів з їхніх адрес часто призводить до невдач ДМАРК і будуть повернуті назад або відправлені прямо до папки "Спам".

Надсилайте свої емейл-розсилки з вашого домену-відправника та постійно підтримуйте якомога вищу репутацію домену. Використовуйте ваш улюблений інструмент електронної пошти та спеціалізований домен, щоб зменшити ймовірність різних типів відмов.

Надсилайте якісні листи, щоб підвищити середній показник відмов

Фільтри електронної пошти відстежують повідомлення та тему листа на наявність фраз, які зазвичай асоціюються зі спамом. Запустіть перевірку вмісту листа на спам перед доставкою, щоб перевірити вміст і оцінку вашого листа.

Надсилайте лише професійні листи. Вказуйте правильну контактну та офіційну інформацію, а також завжди додавайте можливість відписатися.

Регулярно та часто надсилайте електронні листи

Регулярна розсилка електронних листів допоможе фільтрувати ваші контакти в стабільному, керованому темпі. Розсилка двічі на місяць - це нормальна частота для звичайного бізнесу.

Якщо ваша компанія надає актуальну та своєчасну інформацію, на яку клієнти зголодніли, то ви можете надсилати її кілька разів щотижня. Важливо розуміти, що є правильним для вас, і ніколи не надсилати занадто багато листів, дратуючи ваших одержувачів.

Регулярна розсилка дає вам можливість стабільно контролювати кампанії, зберігаючи низький показник відмов. Якщо ви відправляєте розсилки лише двічі на рік, кількість прострочених адрес значно зросте, що призведе до набагато вищого показника відмов, який вплине на ваш репутація відправника. Варто також звернути увагу на коефіцієнт відкривань, тобто відсоток імейлів, які були відкриті після відправлення розсилки.

Підтвердження підключення та видалення неактивних абонентів

Перевірка того, що ваша інформація є актуальною та цікавою для ваших одержувачів, є доброю практикою.

Ті, хто змінив роботу, втратив інтерес до проведення часу або більше не потребує ваших послуг або продуктів, можуть натискати кнопку "Спам" або "Видалити" кожного разу, коли ваш лист потрапляє на пошту. Це матиме негативний вплив на ваш домен.

Краще відсіяти погані адреси, ніж використовувати стратегію email-маркетингу для розсилки застарілих контактів.

Відстежуйте показники відмов для кожної розсилки, щоб покращити середній показник відмов

Ви повинні зробити це вже зараз, оскільки середній показник відмов для email-кампаній може змінюватися від тижня до тижня.

Моніторинг усіх ваших результатів (а не лише переходів та конверсії) є обов'язковим. Погані результати говорять вам так само багато, як і хороші. Ви повинні видаляти всі "жорсткі" відмов, щойно ви їх виявите.

Для того, щоб підтримувати хороший показник відмов протягом тривалого періоду, в першу чергу, слід розглянути можливість регулярного очищення списку контактів та видалення недійсних адрес для збереження високої якості даних. Тримайте список чистим, і його якість буде постійно покращуватися.

Покращуйте середній показник відмов імейлів!

Стежити за показником відмов не просто приємно - це необхідно, якщо ви хочете досягти успіху в емейл-маркетингу. Якщо залишити показник відмов без уваги, це може серйозно зашкодити вашому емейл-маркетингу та загальним маркетинговим зусиллям.

На щастя, у нас є те, що доктор прописав. Bouncer допоможе вам зберегти ваші списки підписників у чистоті - просто пропустіть їх через наш інструмент, і за лічені хвилини ви точно знатимете, які адреси потрібно видалити. Ми покажемо вам усі застарілі та недійсні адреси, щоб ви могли видалити їх і контактувати лише з реальними людьми.

відбійник для покращення середнього показника відмов імейлів

Використовуйте Bouncer і попрощайтеся з високим показником відмов. Підпишіться на безкоштовну пробну версію вже сьогодні!

Середній показник відмов: найпоширеніші запитання

Що таке хороший показник відмов?
Це залежить від вашої галузі. Однак будь-який показник відмов, нижчий за 2%, слід вважати чудовим результатом.

Як виправити показник відмов?
Перше, що потрібно зробити, це використати подвійну реєстрацію для ваших форм підписки. По-друге, скористайтеся сервісом валідації, таким як Bouncer, щоб прибирати і перевірте існуючий список. Це допоможе вам видалити старі та застарілі адреси.

Чи завжди помилкові імейли повертаються?
Якщо коротко, то так. Навіть якщо ви неправильно напишете одну літеру в адресі електронної пошти, імейл повернеться назад. Ось чому дуже важливо перевіряти свої списки, оскільки листи з помилками видаляються негайно.

Лінії та крапки